Dotacje Unijne
Nasz sklep specjalizuje się w obsłudze klientów którzy biorą dotacje unijne.   Obsłużonych mamy dziesiątki klientów których wymagania Unijne spełniamy według specyfikacji.  Prosimy o kontakt pod adresem czestochowa@umnietaniej.com. Naszym atutem jest sprawne przeprowadzanie procedury zakupu oraz szeroka gama produktów gwarantująca dostępność całego asortymentu co pozwoli załatwić wszystkie formalności w jednym sklepie.
Skype-Gadu-Gadu

Kraków

Mój stan

 

Częstochowa

Mój stan

FaceBook

Partnerzy
śmieszne dowcipy, obrazki, filmiki

A A A

Tamron Obiektyw SP AF 17-50mm f/2.8 Di II LD Aspherical IF (Canon)

Fotografia i Aparaty » Obiektywy » Zmiennoogniskowe » Tamron|Wszyscy producenci » Tamron

Cena:1290.45PLN
2-3 dni
SKU: #000663

Obiektyw Tamron SP AF 17-50mm f/2.8 Di II LD Aspherical (IF) to szerokokątny zoom przeznaczony do współpracy z  lustrzankami cyfrowymi Canon z matrycą APS-C (Di II). Zainteresowani użytkownicy na pewno zwrócą uwagę na symbol SP, który oznacza profesjonalną serię obiektywów Tamrona charakteryzujących się wysoką jakością szkieł.

Obiektyw posiada nominalną ogniskową 17-50 mm, zatem w lustrzankach cyfrowych Canon z matrycą APS-C ogniskowa będzie wynosiła 27.2 - 80 mm (ekwiwalent dla małego obrazka). Taki zakres ogniskowych ucieszy z pewnością fotografów krajobrazu, architektury oraz fotoreporterów. Najważniejszą chyba cechą nowego Tamrona jest stała jasność f/2.8 w całym zakresie ogniskowych. Z tego powodu obiektyw ten jest idealnym rozwiązaniem dla np. fotografów specjalizujących się w zdjęciach ślubnych. Jasne "szkło" i szeroki kąt zapewniają wysoki komfort pracy.

W obiektywie zastosowano 16 soczewek w 13 grupach, w tym specjalną soczewkę niskodyspersyjną (LD). W rezultacie obraz jest dużo lepszej jakości niż w przypadku tańszych obiektywów.  Wewnętrzne ogniskowanie IF (Internal Focusing) sprawia, że obiektyw nie zmienia swojej długości ani nie obraca się przednia soczewka. Minimalna odległość ostrzenia wynosi 27 cm dla każdej ogniskowej.

Seria Di II - obiektywy z tej serii pasują tylko i wyłącznie do aparatów cyfrowych z matrycą APS-C.

Symbol XR oznacza, że wykorzystano technologię, która umożliwiła otrzymanie obiektywu o kompaktowych rozmiarach zachowując przy tym wysoką jakość obrazu.

Cechy charakterystyczne:

  •      Nominalny zakres ogniskowych: 17-50 mm.
  •      Zakres ogniskowych z lustrzanką APS-C Canon: 27.2 - 80 mm.
  •      Minimalny dystans ogniskowania: 27 cm.
  •      Wewnętrzne ogniskowanie IF.
  •      Konstrukcja optyczna: 16 soczewek w 13 grupach.
  •      Soczewka niskodyspersyjna LD.
  •      Profesjonalna seria SP.
Rozwiń >>>
Cechy
Kody SKU #000663
UPC 4960371004709
Kod producenta A16E

Komentarze: