Dotacje Unijne
Nasz sklep specjalizuje się w obsłudze klientów którzy biorą dotacje unijne.   Obsłużonych mamy dziesiątki klientów których wymagania Unijne spełniamy według specyfikacji.  Prosimy o kontakt pod adresem czestochowa@umnietaniej.com. Naszym atutem jest sprawne przeprowadzanie procedury zakupu oraz szeroka gama produktów gwarantująca dostępność całego asortymentu co pozwoli załatwić wszystkie formalności w jednym sklepie.
Skype-Gadu-Gadu

Kraków

Mój stan

 

Częstochowa

Mój stan

FaceBook

Partnerzy
śmieszne dowcipy, obrazki, filmiki

A A A

Helion "Fotografia obnażona. Mistrzowskie sesje aktu"

Fotografia i Aparaty » Literatura|Wszyscy producenci » Grupa Wydawnicza Helion S.A.

Produkt chwilowo niedostępny. Dowiedz się więcej pod numerem (530)479-747.
Cena:45.00PLN
Od ręki
SKU: #002671

Akt to nie tylko golizna. To zaklęte w obrazie za pomocą techniki fotograficznej najgłębsze ludzkie emocje. A brak ubrania jest jedynie dosadnym narzędziem wyrazu. Ludzka fizyczność od zawsze fascynowała, inspirowała i niepokoiła artystów, rozwijała ich warsztat i wzbogacała dziedzictwo historii sztuki. Nie ma drugiego tak wdzięcznego i kontrowersyjnego tematu jak nagie ciało. Odrzucane w średniowieczu, gloryfikowane przez renesans, w końcu na stałe rozgościło się w malarstwie i rzeźbie, by wreszcie w 1840 roku zawędrować na kliszę fotograficzną.

Akt jest swoistym hołdem dla piękna ludzkiego (najczęściej kobiecego) ciała. Dzięki solidnemu warsztatowi fotografika, właściwemu sprzętowi, umiejętnemu operowaniu światłem i cieniem oraz zaufaniu między artystą a modelką powstają zachwycające dzieła. Delikatne, subtelne, eteryczne… lub też prowokujące, wyrafinowane i drapieżne. Zdjęcia mówiące więcej niż tysiąc słów. Obrazy przedstawiające żywe emocje, pragnienia, oddanie, erotyczną pasję. Kuszące seksem, kokietujące zmysły i wyobraźnię, zapraszające do intymnego świata. Albo wykorzystujące nagość i bryłę ludzkiego ciała jedynie jako instrumenty tworzące niebanalny obraz.
Odczaruj zaklęty świat studia

  •     Przygotowanie sesji: dbałość o odpowiednie warunki i aspekty techniczne oraz współpraca z modelką.
  •     Sprzęt: statyw, teleobiektyw, blenda, sprzęt oświetleniowy, tła, meble, kosmetyki i dodatki.
  •     Światło i możliwości manipulowania cieniem: praca z jedną lub kilkoma lampami i końcówkami modelującymi światło.
  •     Efekty specjalne: zmiana kontrastu, korekty, konwersja do obrazu czarno-białego, tonowanie i wyostrzanie zdjęcia.
Rozwiń >>>
Cechy
Kody SKU #002671
UPC 9788324624720
Kod producenta

Komentarze: