Dotacje Unijne
Nasz sklep specjalizuje się w obsłudze klientów którzy biorą dotacje unijne.   Obsłużonych mamy dziesiątki klientów których wymagania Unijne spełniamy według specyfikacji.  Prosimy o kontakt pod adresem czestochowa@umnietaniej.com. Naszym atutem jest sprawne przeprowadzanie procedury zakupu oraz szeroka gama produktów gwarantująca dostępność całego asortymentu co pozwoli załatwić wszystkie formalności w jednym sklepie.
Skype-Gadu-Gadu

Kraków

Mój stan

 

Częstochowa

Mój stan

FaceBook

Partnerzy
śmieszne dowcipy, obrazki, filmiki

A A A

Nikon D7200 Nikkor 18-105 VR DST PL od ręki

Fotografia i Aparaty » Aparaty Cyfrowe » Lustrzanki » Nikon|Wszyscy producenci » Nikon

Cena:4798.23PLN
Od ręki
SKU: #019138
Aparat Nikon D7200 oferuje wysokiej klasy technologię przetwarzania obrazu w zaskakująco niewielkiej obudowie. Aparat został wyposażony w matrycę o rozdzielczości 24.2 mln pikseli zapewniającą wyjątkową jakość zdjęć oraz nagrywanie filmów w Full HD w rozdzielczości 1080/60p nawet w bardzo niekorzystnych warunkach oświetleniowych. Jeśli fotografia jest Twoją pasją, ta lustrzanka jest dla Ciebie. Ponadto aparat oferuje możliwość przesyłania zdjęć dzięki łączności Wi-Fi i NEC.
 
Matryca CMOS w formacie DX o rozdzielczości 24.2 mln pikseli zapewnia wierne obrazy o żywych kolorach, niewielkiej ilości szumów i płynnych przejściach tonalnych.
 
Wysoka czułość ISO (100-6400) z możliwością manualnego zwiększenia do odpowiednika ISO 25 600 za pomocą ustawienia Hi2. Umożliwia stosowanie krótszych czasów otwarcia migawki w przypadku zdjęć o dużej liczbie szczegółów przy minimalnej ilości szumów podczas fotografowania szybko poruszających się obiektów lub wykonywania zdjęć w słabych warunkach oświetleniowych. Oferuje ustawienie Automatyczny dobór ISO.
 
Mechanizm obróbki obrazu EXPEED 4: pozwala na znacznie zwiększą ogólną wydajność aparatu i pozwala uzyskać świetne rezultaty. Umożliwia doskonałe odwzorowanie obrazu i poszerza zakres czułości ISO oraz pozwala na nagrywanie filmów z większą liczbą klatek na sekundę.
 
Trwała konstrukcja: Body lustrzanki D7200 skonstruowano z myślą o pracy w trudnych warunkach - jest odporny na działanie pyłu i wody oraz na upadki. Podwyższoną wytrzymałość zapewniają góra i pokrywy tylne korpusu wykonane ze stopu magnezu. Ponadto moduł migawki przetestowano w 150 tys. cykli pracy.
 
100-procentowe pokrycie kadru w wizjerze przy powiększeniu około 0,94x, które umożliwia precyzyjne komponowanie zdjęć.
 
Dwa gniazda kart pamięci SD: większa elastyczność podczas fotografowania. Karty w drugim gnieździe można używać po zapełnieniu pierwszej karty. Można także zapisywać zdjęcia i filmy na oddzielnych kartach. Zgodność z kartami typu SDXC.
 
Wyjątkowo dokładny, 51-punktowy system autofokusa z 15 czujnikami krzyżowymi pośrodku kadru. Umożliwia szybkie i precyzyjne pokrycie autofokusem w całym kadrze. Cztery tryby pól AF, w tym śledzenie 3D, zapewniają dużą ostrość nawet wtedy, gdy obiekt nie znajduje się w środku kadru albo porusza się szybko lub nieprzewidywalnie.
 
Czujnik RGB z 2016 pikselami zapewnia wyjątkowo precyzyjne wyniki pomiaru ekspozycji i dostarcza dokładne dane do systemu rozpoznawania scenerii, który optymalizuje ustawienia ekspozycji, autofokusa i balansu bieli bezpośrednio przed zwolnieniem migawki, co umożliwia wykonywanie ostrych zdjęć.
 
Tryb zdjęć seryjnych z szybkością 7 kl./s: Można fotografować z szybkością do 6 kl./s w formacie DX i do 7 kl./s w trybie kadrowania 1,3x. Duży bufor pamięci w aparacie pozwala zarejestrować do 27 zdjęć w 12-bitowym formacie RAW i nawet do 100 wysokiej jakości zdjęć w formacie JPEG w jednej szybkiej serii.
 
Funkcja nagrywania filmów D-Movie - filmy w rozdzielczości full HD (1920 x 1080): oddzielny przycisk nagrywania umożliwia rejestrowanie znakomitych plików wideo w wysokiej rozdzielczości (HD) z dźwiękiem. Tryb AF-F zapewnia stałą ostrość podczas filmowania, zaś aparat umożliwia nagrywanie dźwięku w jakości stereo za pomocą mikrofonu zewnętrznego. Proste funkcje edycji pozwalają na modyfikowanie plików wideo w aparacie.
 
Duży monitor LCD z hartowanego szkła o wysokiej rozdzielczości (920 tys. punktów) i przekątnej 3.2 cala umożliwia łatwe zapoznanie się z podstawowymi informacjami na temat aparatu oraz wygodne przeglądanie i edytowanie zdjęć i filmów.
 
Obsługa technologii NFC: daje możliwość łatwego przesyłania zdjęć do urządzenia inteligentnego z funkcją NFC. Wystarczy zetknąć aparat D7200 z urządzeniem inteligentnym, aby przesłać zdjęcie wyświetlane na ekranie LCD aparatu.
 
Obiektyw Nikkor AF-S DX 18-105 mm f/3.5-5.6 VR dołączony do zestawu wyposażony został w uniwersalną ogniskową, która umożliwia fotografowanie szerokiego spektrum tematów. Optyczna redukcja drgań pozwala na wydłużenie czasów migawki o około 3 stopnie EV. Idealnie uzupełnia zestaw, pozwalając tworzyć piękne obrazy, oraz stawiać pierwsze kroki w fotografii na wysokim poziomie.
 
Specyfikacja:
 
 Liczba efektywnych pikseli [mln]: 24.2
 Typ matrycy: CMOS
 Rozmiar matrycy: 23.5 x 15.6 mm
 Zoom optyczny: 5.8
 Zoom cyfrowy: brak
 Ogniskowa (ekwiwalent dla 35mm) [mm]: 27-157.5
Mnożnik ogniskowej [x]: 1.5
Mocowanie: Nikon F
 Jasność obiektywu [f/]: 3.5-5.6
 Zakres ustawiania ostrości [cm]: 45
 Makro [cm]: w zależności od obiektywu
 Stabilizacja: optyczna
 Średnica obiektywu [mm]: 67
 Czas otwarcia migawki [s]: 30-1/8000, Bulb
 Pomiar światła:
Matrycowy: pomiar matrycowy 3D Color Matrix II (obiektywy typu G/E/D); pomiar matrycowy Color Matrix II (inne obiektywy z procesorem); pomiar matrycowy Color Matrix jest dostępny w przypadku obiektywów bez procesora, jeśli użytkownik wprowadzi ich dane. Centralnie ważony: przypisanie 75% wagi pomiaru do koła o średnicy 8 mm na środku kadru (średnicę koła można zmienić na 6, 10 lub 13 mm) lub ważenie na podstawie uśrednienia całego kadru (w przypadku używania obiektywu bez procesora używane jest koło o stałej średnicy 8 mm). Punktowy: pomiar w kole o średnicy 3,5 mm (około 2,5% powierzchni kadru) pośrodku wybranego pola ostrości (w centralnym polu ostrości, gdy używany jest obiektyw bez procesora)
 Rozmiar LCD [cale]: 3.2
 Typ LCD: kolorowy TFT
 Rozdzielczość LCD [piksele]: 1 229 000
 Kąt widzenia LCD [stopnie]: 170
 Obracany LCD: nie
 Wizjer: optyczny
 Autofokus: Moduł Nikon Advanced Multi-CAM 3500 II z detekcją fazową TTL, dokładną regulacją, 51 polami AF (w tym 15 polami krzyżowymi; 1 pole obsługuje przysłonę f/8) i diodą wspomagającą AF (zasięg około 0,5–3 m)
 Manualfokus MF: w zależności od obiektywu
Ilość programów tematycznych:16
 Tryby ekspozycji: auto, manualny, preselekcja czasu migawki, preselekcja przysłony, programowa automatyka, bracketing (+-0.3, 2.0 EV)
 Czułość ISO: 100 - 25600 w krokach co 1/3 lub 1/2 EV; w trybach P, S, A i M czułość można też ustawić około 1 lub 2 EV (odpowiednik ISO 102400; tylko tryb monochromatyczny) powyżej wartości ISO 25600; możliwy automatyczny dobór ISO
 Balans bieli: Automatyczny (2 rodzaje), światło żarowe, światło jarzeniowe (7 rodzajów), światło słoneczne, lampa błyskowa, pochmurno, cień, pomiar manualny (można zapisać maks. 6 wartości; punktowy pomiar balansu bieli dostępny w trybie podglądu na żywo) i wybór temperatury barwowej (od 2500 do 10 000 K); wszystkie tryby z dokładną regulacją
 Lampa błyskowa:wbudowana, gorąca stopka
 Tryby pracy lampy:
automatyczny, automatyczny z redukcją efektu czerwonych oczu, automatyczna synchronizacja z długimi czasami ekspozycji, automatyczna synchronizacja z długimi czasami ekspozycji i redukcją efektu czerwonych oczu, błysk wypełniający, redukcja efektu czerwonych oczu, synchronizacja z długimi czasami ekspozycji, synchronizacja z długimi czasami ekspozycji i redukcją efektu czerwonych oczu oraz synchronizacja na tylną kurtynkę migawki i synchronizacja na tylną kurtynkę migawki z długimi czasami ekspozycji, wyłączony; obsługiwana automatyczna synchronizacja z krótkimi czasami migawki
 Samowyzwalacz: 2, 5, 10, 20 sek.
 Zdjęcia seryjne: 7 kl./s
 Filmowanie: 1920 × 1080 ; 50p, 30p, 25p, 24p; 1280 × 720 60p, 50p
 Dźwięk: stereo
 Format zapisu danych: JPEG, NEF, NEF+JPEG, MOV
Menu w języku polskim: jest
 Pamięć: 2 x Secure Digital (SD/SDHC/SDXC)
 Rozdzielczość obrazu: maks. 6000 x 4000
 Złącza: USB 2.0 Hi-Speed, wyjście HDMI (typu C), złącze akcesoriów, audio stereo, Wi-Fi
Zasilanie: dedykowane EN-EL15
Waga [g]: 765 bez akumulatora
Wymiary [mm] - szerokość: 135.5
Wymiary [mm] - wysokość: 106.5
Wymiary [mm] - głębokość: 76
Rozwiń >>>
Cechy
Podstawowe informacje Informacje dodatkowe wbudowana lampa błyskowa,
możliwość podłączenia lampy błyskowej,
nagrywanie filmów,
balans bieli,
tryb makro,
akumulator/ładowarka w zestawie
Rozdzielczość (Mpix) 24.20
Rozdzielczość matrycy (0 - 100 Mpx) 24.2
Stan Nowy
Waga (z opakowaniem) 3
W zestawie BODY+Obiektyw KIT
Ustawianie ostrości Autofokus
Kody SKU #019138
UPC
Kod producenta

Komentarze: